مکالمه عربی میانی

مکالمه عربی متوسطه

دوره مکالمه زبان عربی در آکادمی نتحدث با هدف آموزش جامع زبان عربی و به شکل کلاس عربی‌ آنلاین برگزار می‌شود. آکادمی نتحدث با بهترین شیوه‌های آموزش عربی خاطره بسیار خوشی از زبان عربی برای شما به جا خواهد گذاشت. کلاس‌های مکالمه عربی میانی در آکادمی نتحدث به شکل نیمه خصوصی با حداکثر ۶ زبان آموز برگزار می‌شود. دوره مکالمه عربی میانی در آکادمی نتحدث در ۴ ترم ۹ هفته‌ای و مجموعا در ۳۲ جلسه آموزشی ٣ ساعته به همراه برنامه درسی روز به روز به شکل آموزش آنلاین تدریس می‌شود.

برای ثبت نام کلیک کنید


بیشتر بدانیم:

در دوره میانی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختارهای زبانی، می‌توانید با استفاده از جمله‌های مرتبط و پیوسته با دیگران ارتباط برقرار کنید. آشنایی با مصطلحات پیچیده‌تر و ضرب المثل‌ها از دیگر خصوصیات این مرحله از آموزش زبان عربی است.

در پایان این دوره، خواهید توانست مفاهیم عمیق‌تر و انتزاعی‌تر را در زبان عربی درک کنید. از مهارت قابل قبولی در به کارگیری عبارات و مصطلحات مورد استفاده در موقعیت‌های مختلف زندگی روزمره برخوردار شوید و از ساختار‌های ترکیبی بیشتری استفاده کنید و بدون تذکر و کمک دیگران اشتباهات خود را متوجه شوید و تصحیح کنید.

برای ثبت نام کلیک کنید