مکالمه عربی میانی

مکالمه عربی متوسطه

دوره مکالمه زبان عربی در آکادمی نتحدث با هدف آموزش جامع زبان عربی و به شکل کلاس عربی‌ آنلاین برگزار می‌شود. آکادمی نتحدث با بهترین شیوه‌های آموزش عربی خاطره بسیار خوشی از زبان عربی برای شما به جا خواهد گذاشت. کلاس‌های مکالمه عربی میانی در آکادمی نتحدث به شکل نیمه خصوصی با حداکثر ۶ زبان آموز برگزار می‌شود. دوره مکالمه عربی میانی در آکادمی نتحدث در ۴ ترم ۹ هفته‌ای و مجموعا در ۳۲ جلسه آموزشی ٣ ساعته به همراه برنامه درسی روز به روز به شکل آموزش آنلاین تدریس می‌شود.

برای ثبت نام کلیک کنید


بیشتر بدانیم:

در دوره میانی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختارهای زبانی، در کنار روان‌تر شدن، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته بوده و می‌توانید به شکل معنی‌داری ایجاد ارتباط نمایید. از مصطلحات پیچیده‌تر زبان عربی آگاهی یافته با برخی ضرب المثل‌ها آشنا شوید. در این سطح می توانید در صورت بروز اشتباه، اگر به طریقی به اشتباهتان اشاره شود، آن را تصحیح کنید.

در پایان این دوره، خواهید توانست تا مفاهیم پیچیده‌تر و انتزاعی‌تر را در زبان عربی درک کنید. از مهارت قابل قبول در به کارگیری عبارات و مصطلحات مورد استفاده در موقعیت‌های مختلف زندگی روزمره برخوردار شوید و از ساختار‌های ترکیبی بیشتری استفاده کنید و بدون تذکر و کمک دیگران اشتباهات خود را متوجه شوید و تصحیح کنید.

برای ثبت نام کلیک کنید