عربی دبیرستان

درس عربی زبان قرآن در دوره متوسطه دوم همواره از درس‌های چالش برانگیز به حساب می‌آمده است و در میان دانش‌آموزان نظرات کاملا متفاوتی درباره آن ابراز می‌شود. فارغ از هر بحث و گفتگویی واقعیت این است که به دست آوردن یک نمره خوب در درس عربی بسیار به بالا رفتن معدل ما که امروزه در آزمون سراسری هم دارای ارزش ویژه‌ای شده است کمک می‌کند. از سوی دیگر درس عربی برای دانش‌آموزانی که این درس جزء مواد امتحانی آن‌ها در کنکور است درسی مهم و قابل توجه است.

با شرکت در دوره‌های آموزشی درس عربی در آکادمی نتحدث به موفقیت در آزمون سراسری نزدیک‌تر شوید. 

خبر خوب این است که یادگیری درس عربی به دلیل دارا بودن اصول و ضوابط پایه‌ای دقیق و ثابت می‌تواند بسیار ساده باشد. اگر این اصول و ضوابط اولیه را به خوبی درک کرده باشید با به کارگیری آن‌ها شاهد پیشرفت سریع خود خواهید بود و به راحتی می‌توانید یک نمره بسیار عالی در درس عربی بگیرید. مهم‌تر این که با یادگیری این مبانی دیگر مجبور نیستید که دائما به دنبال نکات مهم باشد بلکه خود شما به راحتی نکات را استنتاج خواهید کرد.

با شرکت در دوره‌های سریع آموزش درس عربی زبان قرآن در آکادمی نتحدث مهارت استنتاج و فهم نکات مهم درس عربی را به طور خلاقانه در خود ایجاد خواهید کرد.

از دیگر ابزارهای مورد نیاز شما برای موفقیت در درس عربی زبان قرآن در دوره متوسطه ۲ مهارت‌افزایی در زمینه معانی لغات، ترجمه به فارسی و کمی هم ترجمه به عربی، کلمات مترادف و متضاد، جمع‌های تکسیر، شناخت برخی اصطلاحات و نیز مقداری آگاهی درباره قواعد عربی است که همه این‌ها با یک برنامه‌ریزی ساده به سرعت قابل دسترسی است.

با شرکت در دوره‌های فشرده آموزش درس عربی زبان قرآن در آکادمی نتحدث شیرینی یادگیری درس عربی را احساس خواهید کرد.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

قواعد عربی مقدماتی

1,200,000 تومان
‌کلاس‌های آموزش قواعد عربی مقدماتی برای دانش‌آموزان پایه دهم ریاضی، تجربی، و انسانی به شکل خصوصی فشرده ۲ جلسه‌ای ارائه می‌شود. این کلاس‌ها مناسب آن دسته از دانش‌آموزانی است که مایلند قواعد پایه عربی مورد نیاز در شروع دوره متوسطه دوم را بیاموزند.

عربی، زبان قرآن ۱: دهم

600,000 تومان
کلاس‌های آموزش عربی زبان قرآن (۱) برای دانش‌آموزان پایه دهم ریاضی، تجربی، و انسانی به دو شکل خصوصی تک جلسه و خصوصی فشرده ۸ جلسه‌ای ارائه می‌شود. کلاس‌های فشرده ۸ جلسه‌ای مناسب آن دسته از دانش‌آموزان پایه دهم است که مایلند کتاب عربی ۱ را به شکل کامل و در کمترین زمان بخوانند و نکات مهم و اساسی آن را بیاموزند. اگر احساس می‌کنید که در بخشی از کتاب یا در بعضی مباحث نیاز به کار و فعالیت بیشتر دارید کلاس‌های تک جلسه آموزش عربی دهم می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

عربی، زبان قرآن ۲: یازدهم

600,000 تومان
‌کلاس‌های آموزش عربی زبان قرآن (۲) برای دانش‌آموزان پایه یازدهم ریاضی، تجربی، و انسانی به دو شکل خصوصی تک جلسه و خصوصی فشرده ۷ جلسه‌ای ارائه می‌شود. کلاس‌های فشرده ۷ جلسه‌ای مناسب آن دسته از دانش‌آموزان پایه یازدهم است که مایلند کتاب عربی ۲ را به شکل کامل و در کمترین زمان بخوانند و نکات مهم و اساسی آن را بیاموزند. اگر احساس می‌کنید که در بخشی از کتاب یا در بعضی مباحث نیاز به کار و فعالیت بیشتر دارید کلاس‌های تک جلسه آموزش عربی یازدهم می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

عربی، زبان قرآن ۳: دوازدهم

600,000 تومان
‌کلاس‌های آموزش عربی زبان قرآن (۳) برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم ریاضی، تجربی، و انسانی به دو شکل خصوصی تک جلسه و خصوصی فشرده ۴ جلسه‌ای ارائه می‌شود. کلاس‌های فشرده ۴ جلسه‌ای مناسب آن دسته از دانش‌آموزان پایه دوازدهم است که مایلند کتاب عربی ۳ را به شکل کامل و در کمترین زمان بخوانند و نکات مهم و اساسی آن را بیاموزند. اگر احساس می‌کنید که در بخشی از کتاب یا در بعضی مباحث نیاز به کار و فعالیت بیشتر دارید کلاس‌های تک جلسه آموزش عربی دوازدهم می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

دسته‌بندی