دبیرستان و کنکور

درس عربی زبان قرآن در دوره متوسطه دوم همواره از درس‌های چالش برانگیز به حساب می‌آمده است و در میان دانش‌آموزان نظرات کاملا متفاوتی درباره آن ابراز می‌شود. فارغ از هر بحث و گفتگویی واقعیت این است که به دست آوردن یک نمره خوب در درس عربی بسیار به بالا رفتن معدل ما که امروزه در آزمون سراسری دارای ارزش ویژه‌ای شده است کمک می‌کند. از سوی دیگر درس عربی برای دانش‌آموزان رشته انسانی که این درس جزء مواد امتحانی آن‌ها در کنکور است درسی مهم و قابل توجه است.

با شرکت در دوره‌های آموزشی درس عربی در آکادمی نتحدث به موفقیت در آزمون سراسری نزدیک‌تر شوید. 

خبر خوب این است که یادگیری درس عربی به دلیل دارا بودن اصول و ضوابط پایه‌ای دقیق و ثابت می‌تواند بسیار ساده باشد. اگر این اصول و ضوابط اولیه را به خوبی درک کرده باشید با به کارگیری آن‌ها شاهد پیشرفت سریع خود خواهید بود و به راحتی می‌توانید یک نمره بسیار عالی در درس عربی بگیرید. مهم‌تر این که با یادگیری این مبانی دیگر مجبور نیستید که دائما به دنبال نکات مهم باشید بلکه خود شما به راحتی نکات را استنتاج خواهید کرد.

با شرکت در دوره‌های آموزش درس عربی در آکادمی نتحدث مهارت استنتاج و فهم نکات مهم درس عربی را به طور خلاقانه در خود ایجاد کنید.

از دیگر ابزارهای مورد نیاز شما برای موفقیت در درس عربی زبان قرآن در دوره متوسطه ۲ مهارت‌افزایی در زمینه معانی لغات، ترجمه به فارسی و کمی هم ترجمه به عربی، کلمات مترادف و متضاد، جمع‌های تکسیر، شناخت برخی اصطلاحات و نیز آگاهی درباره قواعد عربی است که همه این‌ها با یک برنامه‌ریزی ساده به سرعت قابل دسترسی است.

با شرکت در دوره‌های آموزش عربی در آکادمی نتحدث شیرینی یادگیری درس عربی را احساس خواهید کرد.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

عربی، زبان قرآن ۱: دهم

1,200,000 تومان
کلاس‌های آموزش عربی زبان قرآن (۱) برای دانش‌آموزان پایه دهم ریاضی، تجربی، هنر، و انسانی به شکل: خصوصی فشرده ۱۰ جلسه‌ای، و خصوصی عادی ۱۸ جلسه‌ای (با برنامه خارج از کلاس) ارائه می‌شود. در کلاس‌های عادی ۱۸ جلسه‌ای با برنامه خارج از کلاس و ارتباط مستمر با معلم این فرصت را خواهید داشت تا با تمرکز کافی بر درس و تمرینات و تحلیل تست‌ها به درکی عمیق و مؤثر و پایدار از درس عربی برای شرکت در امتحانات پایانی و همچنین کنکور سراسری برسید. کلاس‌های فشرده ۱۰ جلسه‌ای مناسب آن دسته از دانش‌آموزان پایه دهم است که مایلند کتاب عربی ۱ را به شکل کامل و در کمترین زمان بخوانند و نکات مهم و اساسی آن را بیاموزند. اگر احساس می‌کنید که تنها در بخشی از کتاب یا در بعضی مباحث نیاز به کار و فعالیت بیشتر دارید کلاس‌های تک جلسه آموزش عربی دهم می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

عربی، زبان قرآن ۲: یازدهم

1,200,000 تومان
‌کلاس‌های آموزش عربی زبان قرآن (۲) برای دانش‌آموزان پایه یازدهم ریاضی، تجربی، هنر، و انسانی به شکل: خصوصی فشرده ۷ جلسه‌ای، و خصوصی عادی ۱۵ جلسه‌ای (با برنامه خارج از کلاس) ارائه می‌شود. در کلاس‌های عادی ۱۵ جلسه‌ای با برنامه خارج از کلاس و ارتباط مستمر با معلم این فرصت را خواهید داشت تا با تمرکز کافی بر درس و تمرینات و تحلیل تست‌ها به درکی عمیق و مؤثر و پایدار از درس عربی برای شرکت در امتحانات پایانی و همچنین کنکور سراسری برسید. کلاس‌های فشرده ۷ جلسه‌ای مناسب آن دسته از دانش‌آموزان پایه یازدهم است که مایلند کتاب عربی ۲ را به شکل کامل و در کمترین زمان بخوانند و نکات مهم و اساسی آن را بیاموزند. اگر احساس می‌کنید که در بخشی از کتاب یا در بعضی مباحث نیاز به کار و فعالیت بیشتر دارید کلاس‌های تک جلسه آموزش عربی یازدهم می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

عربی، زبان قرآن ۳: دوازدهم

1,200,000 تومان
‌کلاس‌های آموزش عربی زبان قرآن (۳) برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم ریاضی، تجربی، هنر به شکل: خصوصی فشرده ۴ جلسه‌ای، و خصوصی عادی ۹ جلسه‌ای (با برنامه خارج از کلاس)، و برای دانش‌آموزان رشته انسانی به صورت: خصوصی فشرده ۵ جلسه‌ای، و خصوصی عادی ۱۱ جلسه‌ای (با برنامه خارج از کلاس) ارائه می‌شود. در کلاس‌های عادی با برنامه خارج از کلاس و ارتباط مستمر با معلم این فرصت را خواهید داشت تا با تمرکز کافی بر درس و تمرینات و تحلیل تست‌ها به درکی عمیق و مؤثر و پایدار از درس عربی برای شرکت در امتحانات نهایی و همچنین کنکور سراسری برسید. کلاس‌های فشرده ۴ جلسه‌ای مناسب آن دسته از دانش‌آموزان پایه دوازدهم است که مایلند کتاب عربی ۳ را به شکل کامل و در کمترین زمان بخوانند و نکات مهم و اساسی آن را بیاموزند. اگر احساس می‌کنید که در بخشی از کتاب یا در بعضی مباحث نیاز به کار و فعالیت بیشتر دارید کلاس‌های تک جلسه آموزش عربی دوازدهم می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

جمع بندی قواعد عربی و فن ترجمه

1,200,000 تومان
کلاس‌های جمع بندی قواعد عربی و فن ترجمه برای داوطلبان شرکت در کنکور انسانی به شکل خصوصی در ۱۸ جلسه آموزشی ارائه می‌شود. در کلاس‌های جمع بندی قواعد عربی و فن ترجمه با ارتباط مستمر با معلم این فرصت را خواهید داشت تا با تمرکز کافی بر درس به درکی عمیق و مؤثر و پایدار از درس عربی برای شرکت در  کنکور سراسری برسید. اگر احساس می‌کنید که تنها در برخی مباحث نیاز به کار و فعالیت بیشتر یا رفع اشکال دارید کلاس‌های تک جلسه ‌عربی کنکور انسانی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

دسته‌بندی