نتحدث پلاس +

آموزش عربی تخصصی

دوره‌های تخصصی زبان عربی در آکادمی نتحدث با عنوان نتحدث پلاس برای زبان‌آموزان سطوح پیشرفته زبان عربی طراحی شده است. شرکت کنندگان در دوره‌های آموزشی نتحدث پلاس قادر خواهند بود تا توانایی‌های زبان عربی خود را با تمرکز بر یک حوزه مهارتی در مدت زمانی مشخص بهبود بخشند.

در کلاس‌های آنلاین نتحدث پلاس با استفاده از شیوه‌ای نوین در آموزش عربی از مقاله، کتاب، فیلم، انیمیشن، برنامه‌های رادیویی و برنامه‌های خبری و میزگرد، برای آموزش و تقویت زبان عربی در زمینه زبان رسانه و اخبار، مقاله‌خوانی، کتاب‌خوانی، گفتگوی حرفه‌ای و سخنرانی استفاده می‌شود.

برنامه‌های نتحدث پلاس برای کسانی که به دنبال تقویت زبان عربی خود در حوزه‌های تخصصی یا برای اهداف خاص هستند ایده‌آل و مناسب است. این دوره‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دانشجویان توجه و تلاش خود را بر زمینه‌های مورد نیازشان متمرکز کنند. رویکرد برنامه درسی این کلاس‌ها بر یادگیری موضوعی زبان عربی است.

دوره‌های زبان رسانه، میزگرد عربی، گفتگوی تخصصی عربی، کارگاه سخنرانی به زبان عربی، مقاله خوانی عربی، و کتاب خوانی عربی؛ آموزش‌های مهارتی را برای دانشجویان سطوح بالاتر در زمینه صحبت کردن به عربی، خواندن متون عربی، شنیدن و نوشتن به زبان عربی و همچنین قواعد عربی فراهم می‌کند. این برنامه‌ها مناسب زبان آموزانی است که مایل به بهبود مهارت‌های زبان عربی خود در زمینه‌های مهارتی خاص با هدف کسب موفقیت در ایجاد ارتباط و صحبت کردن به زبان عربی در محیط‌های حرفه‌ای و دانشگاهی یا اجتماعی هستند.

کلاس‌های تخصصی نتحدث پلاس به شکل خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

زبان رسانه «لغة الإعلام»

کلاس‌های زبان رسانه یا لغة الإعلام در آکادمی نتحدث برای زبان آموزانی طراحی شده که ضمن برخورداری از توانایی‌های پایه در زبان عربی مایل به بهبود مهارت‌های زبانی خود در زمینه زبان رسانه و بهره‌برداری از رسانه‌های عربی و برقراری ارتباط با روزنامه‌ها و مجلات، شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی، و وب‌سایت‌های عربی زبان هستند. این کلاس‌ها به شکل خصوصی، و نیمه خصوصی با ۶ زبان آموز، در یک ترم ۸ جلسه‌ای به همراه برنامه درسی روز به روز ارائه می‌شود.

میزگرد عربی

دوره‌های میزگرد عربی جایگزین کلاس‌های گفتگوی آزاد و حوار مفتوح عربی است با این تفاوت که پس از تعیین موضوع گفتگو، با استفاده از منابع دیداری و شنیداری، اصطلاحات و مفردات و مفاهیم مرتبط با بحث به شکل کامل بررسی می‌شود و سپس شرکت‌کنندگان با یک برنامه منظم و دقیق به بحث و تبادل نظر درباره موضوع می‌پردازند. کلاس‌های میزگرد عربی در آکادمی نتحدث به شکل خصوصی، و نیمه خصوصی با ۶ زبان آموز، به صورت ترم‌های یک ماهه با ۲ جلسه درسی دو ساعته در ماه برگزار می‌شود.

گفتگوی تخصصی عربی

اگر پیش از این زبان عربی را آموخته‌اید و اینک به دلایلی همچون مهاجرت به یک کشور عربی، ادامه تحصیل، و یا فعالیت جدید اقتصادی به دنبال افزایش توانایی‌های زبانی خود در یک زمینه شغلی مرتبط با زبان عربی هستید برنامه «گفتگوی تخصصی عربی» در آکادمی نتحدث بی‌شک می‌تواند انتخاب اول شما باشد. در این کلاس توانایی‌های زبانی خود را برای ایجاد ارتباط حرفه‌ای و شغلی به زبان عربی افزایش خواهید داد. کلاس‌های «گفتگوی تخصصی زبان عربی» در آکادمی نتحدث به شکل خصوصی در ترم‌های ۴ هفته‌ای با «برنامه درسی روز به روز» برگزار می‌شود.

مقاله خوانی

دوره‌های مقاله خوانی به زبان عربی در آکادمی نتحدث برای زبان‌آموزان سطوح میانی و پیشرفته زبان عربی طراحی شده است. شرکت کنندگان در دوره‌های مقاله خوانی قادر خواهند بود تا توانایی‌های خود را در زبان عربی با تمرکز بر خواندن مقالات و متون پیشرفته عربی بهبود بخشند و توسعه دهند. در کلاس‌های آنلاین مقاله‌خوانی عربی با مقاله‌های عربی در موضوعات مختلف آشنا می‌شوید و تکنیک‌های خواندن به زبان عربی را می‌آموزید. کلاس‌های مقاله خوانی در آکادمی نتحدث به شکل خصوصی، و نیمه خصوصی با ۶ زبان آموز، در ۲ ترم ۸ جلسه‌ای برگزار می‌شود.

کتاب خوانی

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های آموزش زبان عربی کسب مهارت در خواندن کتاب‌های داستان و رمان به زبان عربی است. دوره‌های کتاب خوانی عربی در آکادمی نتحدث برای زبان‌آموزان سطوح میانی و پیشرفته زبان عربی طراحی شده است. در کلاس‌های آنلاین کتاب‌خوانی عربی با کتاب و رمان‌های عربی آشنا می‌شوید و تکنیک‌های خواندن به زبان عربی را می‌آموزید. کلاس‌های کتاب خوانی در آکادمی نتحدث به شکل خصوصی، و نیمه خصوصی با ۶ زبان آموز، در ۲ ترم ۸ جلسه‌ای برگزار می‌شود.
ناموجود

کارگاه سخنرانی و خطابه

کارگاه سخنرانی و خطابه عربی با هدف بهبود و تقویت مهارت سخنرانی به زبان عربی ارائه می‌شود و همانند دیگر کلاس‌های تخصصی آکادمی نتحدث​​​​ ویژه کسانی است که به دنبال توسعه مهارت‌های زبان عربی در حوزه‌های تخصصی با اهداف مشخص هستند. در کارگاه آنلاین سخنرانی و خطابه عربی چگونگی ارائه سخنرانی به زبان عربی را می‌آموزید. کارگاه سخنرانی و خطابه عربی در آکادمی نتحدث در یک ترم ۸ جلسه‌ای به شکل خصوصی یک نفره برگزار می‌شود.

دسته‌بندی