کلاس‌های خصوصی

گفتگوی تخصصی عربی

از {{model.count}}

نتحدث پلاس

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های زبان عربی در زمینه کار و فعالیت حرفه‌ای خود هستید کلاس‌های آنلاین «گفتگوی تخصصی عربی» با یک برنامه آموزشی دقیق و منظم مهارت‌های زبانی شما را در حوزه شغل و کاری که در آن فعالیت دارید بازیابی می‌کند و توسعه می‌دهد. در این کلاس توانایی‌های زبانی خود را برای ایجاد ارتباط حرفه‌ای با گویشوران عربی افزایش خواهید داد. کلاس‌های «گفتگوی تخصصی زبان عربی» در آکادمی نتحدث به شکل خصوصی یک نفره در ترم‌های ۴ هفته‌ای با «برنامه درسی روز به روز» برگزار می‌شود.

نوع کلاس
نوع کلاس را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
2,600,000
2,230,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
برترین استانداردهای آموزشی

برترین استانداردهای آموزشی

به روزترین متدهای یادگیری
نکات دقیق و کاربردی

نکات دقیق و کاربردی

رویکرد مهارت آموز
برنامه روز به روز

برنامه روز به روز

پیشرفت محسوس
ارتباط فعال

ارتباط فعال

در شبکه‌های اجتماعی

هدف از شرکت در دوره‌های «گفتگوی تخصصی عربی»؛ آموزش نحوه مشارکت در بحث و گفتگو به زبان عربی پیرامون کار و فعالیت تخصصی شما است. تقویت و پیشرفت مهارت‌های مکالمه عربی و استماع (شنیدن) در این کلاس موجب ایجاد و بهبود ارتباطات شغلی و اجتماعی شما با مجموعه‌های عربی می‌شود.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که پیش از این زبان عربی را آموخته‌اید و اینک به دلایلی همچون مهاجرت، ادامه تحصیل، و یا فعالیت جدید اقتصادی به دنبال افزایش توانایی‌های زبانی خود در یک زمینه خاص هستید برنامه «گفتگوی تخصصی عربی» در آکادمی نتحدث بی‌شک می‌تواند انتخاب اول شما باشد.

کلاس‌های «گفتگوی تخصصی زبان عربی» در آکادمی نتحدث به شکل خصوصی یک نفره در ترم‌های ۴ هفته‌ای با «برنامه درسی روز به روز» برگزار می‌شود.

در کلاس‌های «گفتگوی تخصصی عربی» این موضوعات مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد:

  • مهارت آموزی و آشنایی با اصطلاحات تخصصی پرکاربرد در زندگی شغلی و حرفه‌ای شما و چگونگی به کارگیری آن‌ها در شرایط واقعی و روزمره.
  • توسعه مهارت استماع از طریق بررسی برنامه‌های مرتبط با زمینه تخصصی و حرفه‌ای شما در رسانه‌های مرجع و شرح نکات دقیق زبانی آن‌ها.
  • آشنایی با اصطلاحات مترادف و متضاد و برخی کلمات و عبارات کلیدی مورد نیاز برای گفتگوی حرفه‌ای به زبان عربی.
  • تمرینات ترجمه به فارسی و عربی.
پیش نیاز
تعیین سطح
تعداد جلسات
۴ جلسه
زمان هر جلسه
۹۰ دقیقه
برنامه درسی روز به روز
دارد
طول ترم
۴ هفته
تعداد زبان آموزان
۱ نفر

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...