دوره جامع مکالمه زبان عربی

مکالمه عربی

آکادمی زبان عربی نتحدث با افتخار دوره جامع آموزش مکالمه عربی را با ویژگی‌های جدید آن تقدیم شما علاقمندان زبان عربی می‌کند. کلاس‌های جامع آموزش آنلاین مکالمه عربی در آکادمی نتحدث به گونه‌ای طراحی شده که با آسان‌تر و کارآمدتر کردن روش‌های پیشین آموزش عربی، یادگیری مهارت‌های مختلف زبان عربی از مکالمه عربی گرفته تا نوشتن خواندن و شنیدن عربی را برای شما به سادگی فراهم می‌کند. روش‌های متنوع و تجربه‌شده آموزش آنلاین مکالمه زبان عربی در آکادمی نتحدث موجب می‌شود که شما در کمترین زمان ممکن زبان عربی را فرا بگیرید و با جنبه‌های کاربردی آن در زندگی روزمره و استفاده‌های آن در حوزه‌های آکادمیک آشنا شوید.

تنها کافی است که در کلاس‌ها شرکت کنید و برنامه روزانه را با دقت اجرا کنید.

مشخصات کلاس‌های دوره جامع مکالمه زبان عربی را در پایین همین صفحه ببینید.

آموزش زبان عربی در آکادمی نتحدث

سیستم آموزش آنلاین مکالمه زبان عربی در آکادمی نتحدث برای کسانی که به دنبال یادگیری یک زبان جدید هستند و از چالش یادگیری لذت می‌برند و در عین حال می‌خواهند مهارت‌های زندگی خود را بهبود بخشند بسیار جذاب و هیجان‌انگیر خواهد بود. علاقمندان و پژوهشگران فرهنگ عربی و آنانی که در زمینه‌های شغلی و تجارت با کشورهای عربی در ارتباط هستند و همچنین افرادی که ارتباطات دیپلماتیک و فرهنگی با کشورهای عربی دارند بهره بسیاری از این کلاس‌ها می‌برند. در پایان دوره جامع مکالمه زبان عربی و با شرکت در کلاس‌های تخصصی آکادمی تخصصی نتحدث با استفاده از بهترین و جدیدترین روش‌های آموزش آنلاین عربی ضمن آمادگی برای استفاده از زبان عربی در موقعیت‌های واقعی زندگی قادر به خواندن مقاله و کتاب به زبان عربی و مشارکت در گفتگوهای مربوط به حوزه‌های تخصصی و رسانه‌ای زبان عربی خواهید بود.

تنها چیزی که برای بهتر بودن نیاز دارید این است که اقدام کنید و یاد بگیرید.

مشخصات کلاس‌های دوره جامع مکالمه زبان عربی را در پایین همین صفحه ببینید.

ویژگی‌های برنامه آموزش جامع عربی

برنامه آموزش مکالمه زبان عربی در آکادمی نتحدث با ایجاد امکان ارتباط مداوم با استاد در خارج از کلاس شما را در مسیر یادگیری زبان عربی تنها نخواهد گذاشت. این ارتباط روزمره و تنگاتنگ با زبان عربی در طول دوره‌های آموزش آنلاین زبان عربی ضمن ایجاد بهره‌وری و راندمان بسیار بالا در آموزش، شما را عمیقا با جنبه‌های کاربردی زبان عربی فصیح در زندگی روزمره و در کاربردهای دانشگاهی و آکادمیک آن آشنا خواهد کرد. با گذراندن دوره آموزش آنلاین مکالمه زبان عربی و با شرکت در کلاس‌های عربی آکادمی تخصصی نتحدث به راحتی می‌توانید به زبان عربی فصیح صحبت کنید، قواعد ترجمه به عربی و صحیح نوشتن به زبان عربی و قواعد املای عربی را یاد بگیرید، اخبار و برنامه‌های رسانه‌ای مورد علاقه‌تان را بشنوید، کتاب‌ها و مقالات را به زبان عربی بخوانید و در گفتگوها و سخنرانی به زبان عربی مشارکت داشته باشید.

اگر شما هم علاقه زیادی به زبان عربی دارید ولی هنوز کلاس عربی ایده‌آل خود را پیدا نکرده‌اید همین الان تصمیم بگیرید و مثل بسیاری دیگر از علاقمندان زبان عربی در برنامه آموزش مکالمه زبان عربی آکادمی نتحدث شرکت کنید. به زودی با نتایج عالی و درخشانی مواجه خواهید شد.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

16٪ تخفیف

مکالمه عربی مقدماتی

3,300,000 2,800,000 تومان
کلاس‌های مکالمه عربی در آکادمی نتحدث با هدف آموزش جامع زبان عربی و به شکل آنلاین برگزار می‌شود. دوره مکالمه عربی مقدماتی در آکادمی نتحدث به صورت خصوصی، و نیمه خصوصی با ۶ زبان آموز، در ۴ ترم ۹ هفته‌ای و مجموعا در ۳۲ جلسه آموزشی ٣ ساعته به همراه برنامه درسی روز به روز تدریس می‌شود.
16٪ تخفیف

مکالمه عربی میانی

3,300,000 2,800,000 تومان
دوره مکالمه زبان عربی در آکادمی نتحدث با هدف آموزش جامع زبان عربی و به شکل کلاس عربی‌ آنلاین برگزار می‌شود. آکادمی نتحدث با بهترین شیوه‌های آموزش عربی خاطره بسیار خوشی از زبان عربی برای شما به جا خواهد گذاشت. کلاس‌های مکالمه عربی میانی در آکادمی نتحدث به شکل خصوصی، و نیمه خصوصی با ۶ زبان آموز، برگزار می‌شود. دوره مکالمه عربی میانی در آکادمی نتحدث در ۴ ترم ۹ هفته‌ای و مجموعا در ۳۲ جلسه آموزشی ٣ ساعته به همراه برنامه درسی روز به روز به شکل آموزش آنلاین تدریس می‌شود.
16٪ تخفیف

مکالمه عربی پیشرفته

3,300,000 2,800,000 تومان
کلاس‌های مکالمه عربی در آکادمی نتحدث با هدف آموزش جامع زبان عربی و به شکل کلاس عربی‌ آنلاین برگزار می‌شود. آکادمی نتحدث با ارائه بهترین روش آموزش عربی خاطره بسیار خوشی از زبان عربی برای شما به یادگار خواهد گذاشت. کلاس‌های مکالمه عربی پیشرفته در آکادمی نتحدث به شکل خصوصی، و نیمه خصوصی با ۶ زبان آموز، برگزار می‌شود. دوره مکالمه عربی پیشرفته در آکادمی نتحدث در ۴ ترم ۸ هفته‌ای و مجموعا در ۳۲ جلسه آموزشی ۲ ساعته تدریس می‌شود.

دسته‌بندی