آمادگی آزمون اشتمال

امتحان اشتمال

آکادمی زبان عربی نتحدث با افتخار دوره آمادگی آزمون اشتمال را برای دانشجویان دوره دکتری برگزار می‌کند. در کلاس‌های دوره آمادگی آزمون اشتمال ضمن آشنایی با نکات و تکنیک‌های تست‌زنی در آزمون اشتمال طی یک برنامه فشرده سعی در بازآموزی قواعد زبان عربی و تقویت مهارت شنیدن و خواندن و درک مطلب عربی و نیز یادگیری کلمات و اصطلاحات عربی خواهیم داشت. آشنایی با منابع آزمون اشتمال و حل و بررسی نمونه سؤالات اشتمال در سال‌های گذشته از دیگر برنامه‌های کلاس‌های آمادگی اشتمال در آکادمی نتحدث است.

اشتمال

نام «آزمون اشتمال» برگرفته از عبارت «الاختبار الشامل لتقويم المهارات اللغوية» است. آزمون اشتمال با نام‌های آزمون بسندگی زبان عربی یا آزمون فراگیر ارزیابی مهارت‌های عربی هم شناخته می‌شود و گاهی به آن تافل عربی یا EPT عربی گفته می‌شود. آزمون اشتمال اینک در دانشگاه‌های بسیاری از جمله دانشگاه تهران، فردوسی مشهد (با نام آزمون شامل)، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه ادیان و مذاهب، دانشگاه الزهراء (با نام آزمون تنال)، دانشگاه قم، و بسیاری دانشگاه‌های دیگر برگزار می‌شود.

برای ثبت نام کلیک کنید:

هدف از برگزاری آزمون اشتمال سنجش توانایی‌ها و مهارت‌های زبان عربی با تأکید بر جنبه‌های کاربردی آن است و به همین دلیل در امتحان اشتمال تمامی مهارت‌های زبان عربی از خواندن، نوشتن، صحبت کردن، شنیدن، ترجمه عربی و قواعد و صرف و نحو عربی مورد بررسی و ارزشیابی قرار می‌گیرد.

گواهی آزمون اشتمال

پذیرش گواهی آزمون اشتمال در هر دانشگاه تابع دستورالعمل‌های همان دانشگاه است. به عنوان مثال بر اساس مصوبه دانشگاه تهران همه گروه‌های آموزشی دانشگاه تهران مختار به پذیرش این آزمون به جای تافل انگلیسی هستند ولی در دانشگاه آزاد دانشجویان دوره دکتری برخی رشته‌ها می‌توانند به انتخاب خود مدرک آزمون فراگیر ارزیابی مهارت‌های زبان عربی (اشتمال) را با کسب حداقل نمره کل جایگزین EPT انگلیسی کنند.

کلاس‌های آمادگی آزمون اشتمال

با شرکت در کلاس‌های آنلاین آمادگی آزمون اشتمال در آکادمی نتحدث امتیاز خود را در آزمون اشتمال بهبود بخشید. این کلاس‌ها در یک بازه دو هفته‌‌‌‌‌‌‌ای، به شکل خصوصی یک نفره، با دو جلسه آموزشی ٣ ساعته، و به همراه پشتیبانی و برنامه خارج از کلاس برگزار می‌شود.

اگر شما هم تصمیم به شرکت در آزمون اشتمال دارید ولی هنوز کلاس ایده‌آل خود را پیدا نکرده‌اید همین الان تصمیم بگیرید و در برنامه آموزش اشتمال در آکادمی نتحدث شرکت کنید. 

برای ثبت نام کلیک کنید:

برنامه آمادگی برای آزمون اشتمال

کلاس‌های آمادگی آزمون اشتمال آکادمی نتحدث با ایجاد امکان ارتباط با استاد در خارج از کلاس شما را در دوران آمادگی برای آزمون اشتمال تنها نخواهد گذاشت. اگر سال‌ها از زبان عربی دور بوده‌اید و حالا تصمیم به شرکت در آزمون اشتمال دارید کلاس‌های آمادگی آزمون اشتمال در آکادمی نتحدث این فرصت را به خوبی برای شما فراهم می‌سازد تا ضمن ارتباط و مؤانست دوباره با زبان عربی معلومات گذشته خود را به یاد آورید و معلومات و توانایی‌های جدیدی را به آن بیافزایید.

برای بازیابی اطلاعات گذشته خود در این کلاس‌ها شرکت کنید.

کلاس‌های آنلاین آمادگی آزمون اشتمال در آکادمی نتحدث به دانشجویان دوره دکتری که آزمون اشتمال عربی را به جای تافل انگلیسی انتخاب کرده‌اند کمک می‌کند تا ضمن بازآموزی زبان عربی مهارت‌های تست‌زنی در امتحان اشتمال را در خود بهبود بخشند. علاوه بر این فعالان و علاقمندان کار در زمینه‌های شغلی و حرفه‌ای زبان عربی و همچنین معلمان و اساتیدی که به دنبال افزودن یک مدرک معتبر زبان عربی به سابقه و رزومه خود هستند با شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون اشتمال خواهند توانست نمره خوب و مناسبی در آزمون اشتمال کسب کنند.

با ما تماس بگیرید

برای اطلاع بیشتر درباره چگونگی مهارت آموزی و موفقیت در آزمون اشتمال از طریق «صفحه تماس با ما» با ما مشورت کنید. 

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

15٪ تخفیف

کارگاه دو هفته‌ای آمادگی آزمون اشتمال

5,000,000 4,250,000 تومان
کلاس‌های آمادگی آزمون اشتمال در آکادمی نتحدث با هدف آماده‌سازی دانشجویان دوره دکتری برای شرکت در آزمون مهارت‌های زبان عربی اشتمال به شکل آنلاین برگزار می‌شود. کارگاه دو هفته‌ای آمادگی آزمون اشتمال به شکل خصوصی یک نفره، در طی دو جلسه آموزشی ٣ ساعته، با پشتیبانی و برنامه خارج از کلاس، و در یک بازه دو هفته‌ای ارائه می‌شود. این کلاس مناسب دانشجویانی است که به دنبال آمادگی سریع و مؤثر برای آزمون اشتمال هستند. کارگاه دو‌ هفته‌ای آمادگی آزمون اشتمال همچنین می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای کسانی باشد که تصمیم دارند در یک دوره کوتاه ضمن آشنایی با نکات و مباحث مهم و پرتکرار دوره‌های گذشته آزمون اشتمال به بازیابی یا تقویت معلومات خود بپردازند.

تک جلسه رفع اشکال اشتمال

1,500,000 تومان
کلاس‌های تک جلسه رفع اشکال اشتمال در آکادمی نتحدث با هدف کمک به آماده شدن دانشجویان دوره دکتری برای شرکت در آزمون مهارت‌های زبان عربی اشتمال به شکل آنلاین برگزار می‌شود. کلاس‌های تک جلسه رفع اشکال اشتمال به صورت خصوصی یک نفره و در جلسات آموزشی ۹۰ دقیقه‌ای ارائه می‌شود. این کلاس مناسب کسانی است که به دنبال پاسخ سریع برای سؤالات خود درباره یک یا چند مبحث محدود هستند.

دسته‌بندی