دوره جامع مکالمه زبان عربی

مکالمه عربی میانی

از {{model.count}}

دوره مکالمه زبان عربی در آکادمی نتحدث با هدف آموزش جامع زبان عربی و به شکل کلاس عربی‌ آنلاین برگزار می‌شود. آکادمی نتحدث با بهترین شیوه‌های آموزش عربی خاطره بسیار خوشی از زبان عربی برای شما به جا خواهد گذاشت. کلاس‌های مکالمه عربی میانی در آکادمی نتحدث به شکل خصوصی، و نیمه خصوصی با ۶ زبان آموز، برگزار می‌شود. دوره مکالمه عربی میانی در آکادمی نتحدث در ۴ ترم ۹ هفته‌ای و مجموعا در ۳۲ جلسه آموزشی ٣ ساعته به همراه برنامه درسی روز به روز به شکل آموزش آنلاین تدریس می‌شود.

سطح
سطح را انتخاب کنید.
نوع کلاس
نوع کلاس را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
0
0 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
برترین استانداردهای آموزشی

برترین استانداردهای آموزشی

به روزترین متدهای یادگیری
نکات دقیق و کاربردی

نکات دقیق و کاربردی

رویکرد مهارت آموز
برنامه روز به روز

برنامه روز به روز

پیشرفت محسوس
ارتباط فعال

ارتباط فعال

در شبکه‌های اجتماعی
  • هر ترم از دوره مکالمه عربی میانی در آکادمی نتحدث در طی ۹ هفته و در ۸ جلسه آموزشی ٣ ساعته به همراه برنامه درسی روز به روز به شکل آموزش آنلاین تدریس می‌شود.
  • در دوره میانی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختارهای زبانی، می‌توانید با استفاده از جمله‌های مرتبط و پیوسته با دیگران ارتباط برقرار کنید. آشنایی با مصطلحات پیچیده‌تر و ضرب المثل‌ها از دیگر خصوصیات این مرحله از آموزش زبان عربی است.
  • در پایان این دوره، خواهید توانست مفاهیم عمیق‌تر و انتزاعی‌تر را در زبان عربی درک کنید. از مهارت قابل قبولی در به کارگیری عبارات و مصطلحات مورد استفاده در موقعیت‌های مختلف زندگی روزمره برخوردار شوید و از ساختار‌های ترکیبی بیشتری استفاده کنید و بدون تذکر و کمک دیگران اشتباهات خود را متوجه شوید و تصحیح کنید.
  • اگر زبان آموز جدید هستید پیش از ثبت نام در دوره میانی تعیین سطح شوید.
  • چنانچه حداقل یک سال به شکل آکادمیک مکالمه عربی خوانده‌اید به بخش تعیین سطح مراجعه کنید، در غیر این صورت لطفا به بخش مکالمه عربی مقدماتی بروید.
  • اگر پرسشی در این زمینه دارید به بخش تماس با ما مراجعه کنید.
دوره
میانی
پیش نیاز
دارد
تعداد جلسات
۸ جلسه
زمان هر جلسه
۳ ساعت
برنامه درسی روز به روز
دارد
طول ترم
۹ هفته
تعداد زبان آموزان
نیمه خصوصی: ۶ نفر
خصوصی: ۱ تا ۳ نفر

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...