مکالمه عربی پیشرفته

کلاس‌های مکالمه عربی در آکادمی نتحدث با هدف آموزش جامع زبان عربی و به شکل کلاس عربی‌ آنلاین برگزار می‌شود. آکادمی نتحدث با ارائه بهترین روش آموزش عربی خاطره بسیار خوشی از زبان عربی برای شما به یادگار خواهد گذاشت. کلاس‌های مکالمه عربی پیشرفته در آکادمی نتحدث به شکل نیمه خصوصی با حداکثر ۶ زبان آموز برگزار می‌شود. دوره مکالمه عربی پیشرفته در آکادمی نتحدث در ۴ ترم ۸ هفته‌ای و مجموعا در ۳۲ جلسه آموزشی ۲ ساعته تدریس می‌شود.

برای ثبت نام کلیک کنید


بیشتر بدانیم:

در دوره عربی پیشرفته در آکادمی نتحدث با استفاده از بهترین و جدیدترین روش های آموزش عربی به  پالایش و تقویت توانایی‌های زبانی خود می‌پردازید، از چهار مهارت زبانی در سطح پیشرفته استفاده می‌کنید. در ضمن اندوخته‌ای غنی از واژگان، ساختارها و کاربردهای زبانی در اختیار دارید. توانایی خواندن مقاله و کتاب را در خود تقویت می‌کنید و به ‌علاوه با سرعت عمل و انعطاف‌پذیری بالاتری صحبت می‌کنید و گنجینه واژگان خود را در حوزه زبان رسانه و اخبار گسترش خواهید داد.

در این مقطع زبان آموزان می‌توانند از زبان عربی در موقعیت‌های واقعی روزمره استفاده نمایند. بنابراین عمده مباحث به فراگیری زبان تخصصی و آکادمیک اختصاص می‌یابد.

برای ثبت نام کلیک کنید