اگر از آزمایش روش‌های آموزش زبان عربی که با برنامه و علایق و نیازهای شما سازگار نیستند خسته شده‌اید وقت آن است که یک تجربه یادگیری منحصر به فرد و مهم‌تر از آن بسیار سرگرم‌کننده داشته باشید. در کلاس‌های عربی خصوصی در آکادمی زبان عربی نتحدث روش جدیدی برای یادگیری عربی کشف خواهید کرد! و حتما از آن خوشتان خواهد آمد.

خیلی وقت‌ها علاقمندان زبان عربی با هیجان و انگیزه بسیار تصمیم به یادگیری زبان عربی می‌گیرند و مطمئن هستند این تصمیم زندگی آن‌ها را تغییر می‌دهد. متأسفانه بسیاری از آنان به دلایل مختلفی ممکن است به سرعت دلسرد ‌شوند و حتی گاهی برنامه آموزش عربی را رها می‌کنند. یکی از این دلایل این است که در کلاس‌های گروهی احساس راحتی نمی‌‌کنند یا این که نمی‌دانند در کجا و در کدام کلاس زبان عربی شرکت کنند. 

از شما دعوت می‌کنیم یادگیری زبان عربی را با درس‌های خصوصی و با روشی کاملا جدید و شخصی سازی شده در آکادمی نتحدث شروع کنید.

صفحه «کلاس‌های خصوصی زبان عربی» را ببینید:

چرا عربی را در کلاس های خصوصی یاد بگیریم؟

برخلاف کلاس‌های گروهی که هدف و برنامه آموزشی مشترکی برای همه زبان آموزان در آن‌ها دنبال می‌شود کلاس‌های خصوصی زبان عربی به موضوعاتی می‌پردازد که برای خود شما و یا برای حوزه کاری یا تحصیلی شما مهم و مفید هستند. مزیت دیگر این کلاس‌ها در  انعطاف پذیری آن‌ها است. کلاس‌های آنلاین خصوصی زبان عربی به شما این فرصت را می‌دهد که با سرعتی متناسب با شرایط و توانایی‌های خود و بدون هیچ فشاری زبان عربی را یاد بگیرید. این بدان معناست که شما بدون توجه به میزان آگاهی قبلی از زبان عربی می‌توانید درباره زمان تشکیل کلاس و مدت زمانی که به مطالعه عربی اختصاص می‌دهید تصمیم بگیرید.

آیا کلاس‌های خصوصی عربی موثرتر از کلاس‌های گروهی هستند؟

کلاس‌های خصوصی زبان عربی به شما این امکان را می‌دهد که با آن سرعتی که خودتان می‌خواهید پیشرفت کنید، در یک محیط خصوصی مطالعه کنید و بر روی نیازهای خاص خود کار کنید. در کلاس‌های خصوصی آکادمی زبان عربی نتحدث توجه کامل معلم به شما اختصاص دارد. 

آیا کلاس‌های خصوصی عربی همیشه اهداف یکسانی دارند؟

خیر، این بستگی به نیاز زبان آموز دارد. برخی از زبان‌آموزان برای بهبود یا تقویت یک از مهارت‌های زبان عربی مثل شنیدن، خواندن، نوشتن، و صحبت کردن در کلاس‌های خصوصی آموزش زبان عربی شرکت می‌کنند. برخی دیگر همانند دانشجویان دوره دکتری این کار را با هدف شرکت در آزمون اشتمال و دریافت مدرک اشتمال انجام می‌دهند. با کلاس‌های خصوصی عربی، سطح زبان عربی خود را به سطح بالاتری ارتقاء دهید‌.

مزایای گذراندن دروس آنلاین عربی در آکادمی زبان عربی نتحدث چیست؟

  • کلاس‌های آنلاین خصوصی زبان عربی به شکلی شخصی‌سازی شده‌اند که می‌توانید هر زمان و به هر شکلی که بخواهید آن‌ها را برنامه‌ریزی کنید، سرعت آموزش را تنظیم کنید و نوع کلاسی را که می‌خواهید در آن شرکت کنید انتخاب کنید.
  • کلاس‌های خصوصی زبان عربی در آکادمی نتحدث یک تجربه یادگیری جدید است که علایق خاص شما را در نظر می گیرد تا آن طور که دوست دارید عربی را یاد بگیرید.
  • در کلاس‌های خصوصی آکادمی زبان عربی نتحدث توجه کامل معلم به شما اختصاص دارد. می‌توانید بر روی حوزه‌های مورد نظر خود تمرکز کنید و با سرعت و عمق بیشتری عربی را یاد بگیرید. کلاس خصوصی عربی گزینه‌ای خوب برای افراد پر مشغله‌ای است که ساعات کاری فشرده ولی انعطاف پذیر دارند.
  • کلاس‌های خصوصی عربی در آکادمی نتحدث کیفیت خوب را با هزینه مناسب ارائه می‌کند.
  • آموزش زبان عربی به شکل خصوصی به شما این امکان را می‌دهد که بر روی حوزه‌های زبانی مورد علاقه خود تمرکز کنید. در کلاس خصوصی عربی توجه کامل معلم تنها بر شما متمرکز است‌. بسیاری از کسانی که تا به حال عربی نخوانده‌اند ترجیح می‌دهند با کلاس‌های خصوصی عربی شروع کنند تا پیشرفت بهتری داشته باشند.
  • برنامه آموزشی دوره خصوصی زبان عربی به طور کامل با نیازهای زبانی شما سازگار خواهد شد.

صفحه «کلاس‌های خصوصی زبان عربی» را ببینید:

معلم شما

معلمان زبان عربی در آکادمی نتحدث شما را راهنمایی می‌کنند تا بتوانید از کلاس‌های خود بیشترین بهره را ببرید و در گفتار و بیان خود به زبان عربی اعتماد به نفس بالایی داشته باشید. علاوه بر این می‌توانید روی همکاری آن‌ها هنگامی که می‌خواهید برای یک رویداد مهم مثل ارائه یک سخنرانی یا شرکت در مصاحبه یا قبولی در امتحان اشتمال آماده شوید حساب کنید. معلمان زبان عربی آکادمی نتحدث واقعا به پیشرفت شما در زبان عربی اهمیت می‌دهند.

زمان‌های برگزاری

زمان برگزاری کلاس‌های خصوصی زبان عربی در آکادمی نتحدث با هماهنگی و بر اساس زمان‌های آزاد شما و متناسب با نیاز شما تنظیم می‌شود. این بهترین راه حل برای افراد پرمشغله است.

برای تنظیم کلاس بر اساس ساعات آزادتان پس از ثبت نام از صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

دوره جامع مکالمه زبان عربی

دوره جامع مکالمه زبان عربی در آکادمی نتحدث تمام سطوح از مقدماتی، میانی و پیشرفته را پوشش می‌دهد. از آنجایی که کلاس‌های خصوصی زبان عربی با محتوای این دوره هماهنگی کامل دارد، برای یادگیری و تمرین مباحث و سرفصل‌های مورد مطالعه بسیار مفید و کارآمد است.

آیا برای شرکت در کلاس های خصوصی زبان عربی آماده‌اید؟

فرصت یک تجربه یادگیری لذت بخش و عالی را از دست ندهید. به فراگیران دیگری بپیوندید که روش آموزشی زبان عربی را در آکادمی نتحدث انتخاب کرده‌اند. از روش آموزشی متناسب با سبک یادگیری خود لذت ببرید و با کلاس‌های خصوصی آنلاین عربی آکادمی زبان عربی نتحدث تجربه‌ای کاملا شخصی داشته باشید. مطمئنا آن را دوست خواهید داشت.

اگر به اطلاعات بیشتری درباره کلاس‌های عربی خصوصی در آکادمی نتحدث نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

صفحه «کلاس‌های خصوصی زبان عربی» را ببینید: